“44. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL” GECESİNDEN ÖZEL

Sunuculuğunu Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan üstlendiği “44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri “,  televizyon ve müzik dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Muhteşem gecede 32 dalda ödül veren  “44. Pantene Altın Kelebek Ödül” gecesine bir çok ünlü isimler katıldı. Son dönemde televizyon, sinema  ve müzik dünyasına damgasını vurmuş isimler  “44. Pantene Altın Kelebek Ödül” töreninde  ödüllerine kavuştu.

 

KENAN İMİRZALIOĞLU : Türkiyede hakikatan yıllarca yapılan ödül törenleri malesef çok kolayca bulunmuyor, o yüzde Altın Kelebeğin kıymetini bilmemiz lazım. Bu gece  hepimiz için önemli güzel ve keyfli bir gece olsun istiyoruz.

GÜLBEN ERGEN: Bizler için çok kıymetli bir ödül töreni. Sektörümüzden çok   branjta  insanlar var. En iyilerinin alkışlanması gerektiği bir gece. Geceye büyük zevkle geldim.

ACUN ILICALI: “Altın Kelebek” çok önemli bir ödül töreni. Ülkemizde birilerinin  böyle bir töreni yapması için çaba  sarf etmesi çok güzel. Emek sarf edenlerin ödüllendirilmesi güzel birşey.

Geceden özel fotolar!

 


azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.