45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Töreninin Sahne Arkası Kareleri

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği geceden kareler

Törene Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in eşi Revna Demirören, Sibel Can, Acun Ilıcalı, Özge Özpirinççi, Burak Yamantürk, Cem Yılmaz, Kenan Doğulu, Gülben Ergen, Türker İnanoğlu, Şansal Büyüka, Yıldız Tilbe, Nebahat Çehre, Yusuf Güney, Pelin Akın, Ebru Yaşar, Hakan Altun, Aras Bulut İnemli gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

Gecede Azerbaycan Devlet Sanatçısı Aygün Kazımova’ya da ödül takdim edildi.

En iyi proje ödülü Yıldız Tilbe’ye verilirken Tilbe’ye ödülü Ebru Yaşar takdim etti.

En iyi dizi Çukur/Kerem Çatay ve Pelin Diştaş seçilirken ödülü Yapımcı Türker İnanoğlu verdi.

Özge Özpirinççi, kırmızı halıda uzatılan mikrofonlara, “Heyecanlıyım tabi ki, kaçıncısı düzenleniyor bilmiyorum, sayılamayacak kadar çok. Güzel bir organizasyon, hep beraberiz bu gece sektör olarak. Üç sene önce ‘Aşk Yeniden’ diye bir komedi dizisinde ne iyi kadın oyuncu ödülünü almıştım. Bu sene de dramada adayım, bakalım” şeklinde konuştu.

Kaynak: www.mynet.com

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.