AİLECEK ŞAŞKINIZ’IN FRAGMANI GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Türk sinema izleyicisinin favori ikililerinden Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in merakla beklenen yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ın fragmanı çıktı. 2 Mart’ta, TR 40 33 Productions yapımcılığında beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak olan Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Gökhan Tiryaki’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin fragmanı, sinemaseverlerin beğenisini topladı. Komedi ve kahkahanın iç içe olduğu filmin fragmanı hakkında sinemaseverler “İkilinin en güzel filmi olabilir. Yeni bir efsane doğuyor”, “Muhteşem ikiliden harika bir film. Geliyor gönlümün efendileri.”, “Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir varsa izlenir. Adamlar yapıyor” gibi yorumlarda bulundu.

‘Ailecek Şaşkınız’ filminde babası emekli olduktan sonra inşaat şirketinin başına geçen Ferhat’ın (Ahmet Kural) çocukluk arkadaşı ve şirketinde Finans Müdürü olarak görev yapan Gökhan’la (Murat Cemcir) kendini bir hırsızlık olayının içinde bulmasıyla birlikte farklı bir yola giren hayatı anlatılıyor. Olayı çözmek için gelen polis amiri Elif’le (Saadet Işıl Aksoy) tekrar karşılaştıktan sonra hayatındaki sır perdesi aralanan Ferhat ve Gökhan, bu kez de seyirciyi koltuğuna çivileyecek büyük bir sürpriz yaşıyor.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.