AŞKLARI “SENLE BEN” ŞARKISI İLE TESCİLLENİYOR!

ÖZGE ÖZDER VE SİNAN GÜLERYÜZ ÇİFTİNDEN YENİ YILA AŞK KLİBİ

Geçtiğimiz Temmuz ayında büyük aşklarını taçlandırarak evliliğe adım atan ve düğün danslarıyla 2018 yılına damga vuran ünlü oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz çifti; 2019 yılında da isimlerinden sıkça söz ettirmeye devam edecek bir çalışmayla geliyor.

Ünlü çift, Birçok bilinen sanatçıya bestelerini veren söz yazarı Öze Bade Derinöz’ün büyük aşklarından ilham alarak kendileri için yazdığı ve hediye ettiği “Senle Ben” isimli parçasını birlikte seslendirip, bir klip çekerek ölümsüz hale getirdiler.

Söz ve müziği Bade Derinöz’e, düzenlemesi Sinan Güleryüz’e ait olan şarkının klip yönetmenliğini Özge Özder üstlendi. Düet yaptıkları şarkının klibinde de birlikte oynayan mutlu çift, birlikte seslendirerek oynadıkları Senle Ben parçaları için; ” Aşkımız, karşılık beklemeden sevenlere yeni yılda ışık olsun.. Sevgi ve Aşkın aşamayacağı engel açamayacağı kapı yoktur.. ” diyerek duygularını paylaştılar.

31 Aralık’ta Doğan Müzik Company etiketiyle dijital platformda yer alan ‘Senle Ben’ parçası ile aşklarını bir kez daha tescilleyen mutlu çift, yeni yılda kendileri gibi büyük aşk yaşayan çiftlere armağan ettikleri bu parçanın ardından, birlikte yeni sürprizlerin de devam edeceğini müjdelediler.

Ünlü çiftin yer aldığı ve Harbiye Muhsin Ertuğrul sahnesinde çekilen klipte parçayı kendilerine hediye eden Öze Bade Derinöz ile birlikte Berat Güleryüz ve Halef Binici gibi müzisyenlerde bu Aşk dolu şarkıya eşlik ederek yer aldılar.

SENLE BEN SÖZLER:

Senle ben nelere direndik sevgilim

Ağlatıldık çok yerildik az yenildik sen bilirsin

Durmadıkça hep güçlendik bundan eminim

Çok yara aldık hep sarıldık hep direndik çokta yendik

Çok şükür biz hiç yalnız değildik bu sefer bilemezsin

Yanabiliriz gülebiliriz, çok acı çekebiliriz

Kendimizi bulabiliriz

Simdi sana bir düzen bana bir düzen

Bize bir düzen bize bir masal lazım

Tenimi bilen sesimi duyan

Bana bir omur yeni bir sen olsun

Olabilir her şey yada durabilir her şey

Bizi biz eden yada bir üzen bize uyar her şey

Simdi sana bir düzen bana bir düzen

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.