ATLETLİ CEO’LAR İHALEYE HAZIRLANIYOR!

Beyazperdenin en sevilen isimlerinden Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ 2 Mart 2018’de TR 40 33 Productions yapımcılığında vizyona girecek. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Gökhan Tiryaki’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmde babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisiyle sinemaseverlerle buluşacak.

Kural ve Cemcir’in çok önemli bir ihaleye hazırlandığı sahneler ise hem izleyiciyi kahkahaya boğacak, hem de karizmatik CEO kavramına yeni bir soluk getirecek. Müthiş ikilinin üç gün teknoloji üssünü andıran evlerinde leğen ve kahveler eşliğinde çalıştığı bölümler sonrasında atlet ve donlarıyla otururken gelen beklenmedik misafir ise Ferhat karakterinin hayatını değiştirecek.

“HAYATTA EN YÖNETİLEMEYEN DUYGU AŞKTIR”

‘Ailecek Şaşkınız’ filminde çok farklı bir karakterle hayranlarının karşısına çıkacak olan Ahmet Kural “Murat da, ben de ilk kez bir projede işadamını canlandırıyoruz. Oyunculuğun en güzel tarafı bambaşka tiplemelere bürünebilmek. Sinemaseverler bizi bu kez plazalarda, Lamborghini araçlarla, takım elbiselerle görecek. Alışılageldik yöneticilerden çok farklı, komik bir profilimiz olacak. Kendimizi yönetmeyi henüz başaramamışken, bir de hayatta en yönetilemeyen duygu olan aşk devreye giriyor. Kahkahalarla izlenecek bir film yaptık” dedi. Murat Cemcir ise “ Biz işadamlığının hem ciddi, hem de eğlenceli tarafını aynı anda resmettik. Holding çalışanı olmak ve o kadar kişinin sorumluluğunu almak gerçekten zor bir görevmiş ama biz o zorluğu komediye çevirdik. Ortaya çok güzel bir film çıktı’ şeklinde konuştu.

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.