Azerbaycan’lı genç şarkıcı Kayla Türkiye’de büyük ilgi topladı

Geçtiğimiz günlerde Ünlü Dj Hakan Işık ile yaptığı düet olan ‘Adam Değilsin’ şarkısı ile ‘Altın Marka Ödülleri’nde sahneye çıkan 21 yaşındaki genç şarkıcı Kayla kendine has sesi ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.

Gecede Türk ve Azerbaycan bayrakları ile sahne alan yenetekli şarkıcı Kayla sahne performansıyla da büyük ilgi topladı.

Türkiye’yi ve Türkleri çok sevdiğini her fırsatta dile getiren 21 yaşındaki şarkıcı ‘Adam Değilsin’ şarkısını baştan aranje eden Dj Hakan Işık ve menajeri Sipan Babur’un ile iyi bir ikili olduklarını belirterek Türkiye ve Azerbaycan arasında sanat elçisi olmaktan büyük onur duyacağını söyledi.

Güzel şarkıcı Kayla ve Dj Hakan Işık şarkıları ise 1 ayda 1 milyon barajını geçerek youtube’de izleyicileri ile buluştu.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.