Azerbaycan’lı Şarkıcı Seva’dan Örnek Adım

Uzun zamandan beri Türkiye’de yaşan Azerbaycanlı güzel şarkıcı Seva Corona virüsü nedeniyle işinden olan maddi sıkıntılar yaşayan ailelere yardım elini uzattı.

‘Esmeraldo’ ailesinin desteyi ile yardım kampanyasına başlayan Seva, gıda yardım paketlerini hazırlayarak evinden çıkamayan işsiz ihtiyaç sahiplerine götürdü.

Seva, “Bugün dayanışma günüdür! O aileleri görünce içimiz yandı. Gerçekten durumları iyi değildi.

Hala mesajlar durmak bilmiyor. Çok isterdim herkese yardım etmek fakat tümüne yardım edecek kadar gücüm yok.  

Lütfen bu zor süreçlerde duyarsız kalmayalım. Elimizden gelen desteklerimizi yapalım. Bireysel değil hep birlikte hareket edelim.

Bu konuda yanımda olan ‘Esmeraldo’ ailesine, Kick Boks üzre Avrupa ve Dünya şampiyonu  Zöhrab Ezimova, gazeteci Ülker Gül’e ve  diğer tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. Güç birliktedir ve hep birlikte bu zor süreçleri atlatacağız” dedi.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.