Azerbaycanlı Şarkıcı Zenfira İbrahimova’dan ‘Barış Pınarı’ Düeti!

Zeki Sincar Production ve Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödulleri gecesinin katkılarıyla Azerbaycan’ın ünlü şarkıcısı  Zenfira İbrahimova ve Türk müziğinin önemli seslerinden Güçlü Soydemir, bugün ‘Barışpınarı Harekatı’ için seslendirecekleri ‘Eledim Eledim’ şarkısı için stüdyoya giriyor.
İki önemli ismi bu projede biraraya getiren Zeki Sincar, ‘Barışpınarı Harekatı’, Türkün kararlılığı ve korkusuzluğunun altını çizmek ve iki kardeş ülkenin önemli seslerinin de kalplere kazınan bu türküde biraraya gelmesine vesile olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Aranjör Doğu Kılıç yönetiminde  Cihangir Müzik Evi’nde kayıtları gerçekleşen şarkının video klibi, Barışpınarı Harekatından gerçek görüntüler ve sanatçıların performanslarından oluşacak.
Eserin dijital dağıtımını ise 2645 Dijital tarafından gerçekleştirilecek.
https://www.youtube.com/watch?v=tcFxfSPzNxQ&feature=youtu.be

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.