AZTURKWORLD 1 YAŞINDA!

“İki devlet, aynı millet”

Azturkworld “Hayatı paylaş” slagonuyla 07.07.2017 tarih itibari ile kurulmuş olup Web site şeklinde fealiyyete başlamıştır.
Azturkworld Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir.
07.03.2018 tarihinden itibaren Azturkworld “Hayatı paylaş” magazin dergisi olarak çalışmalarını devam etmeye başlamıştır.

Vizyonumuz

Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek, yönünde çalışmaktadır.

Gösterdiği hizmetlerden dolayı önemli yerlere gelmiş kendi alanının başarılı isimleriyle (değerli bilim insanları, iş dünyasının enleri, magazin hayatının ünlüleri ve sıradan insanların hayatları) röportajlar gerçekleştirmekle onların başarı öyküsünü ve hayat hikayesini yaziya dökerek sizlerle paylaşmak.

Her iki ülkenin tarihini kültürünü turizmini yansıtan mekanların tanıtımını yapmak, çeşitli alanlardan haberler hazırlamak, ilgilenen kitleleleri bilgilendirmek haberdar etmek.
Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çekimler gerçekleştirmek.

AZTURKWORLD “Hayatı Paylaş” slagonunu neden kullandı

Amacımız insanlar arasında köprü olmak, topluma faydalı olmak dileğiyle Azturkworld’le paylaşılanları ihtiyacı olan şahslara vermek insanları mutlu etmek ve gerçekleştirilen çekimlerle insanlara paylaşım duygusunu aşılamak.

Doğum günün kutlu olsun AZTURKWORLD!

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.