Başarılı Modacı Görsel Bir Şova İmza Attı

Tasarımları ve farklı stilleriyle bilinen modacı Emrullah Köroğlu, son zamanlarda ünlülerin en çok tercih ettiği isimler arasında yer alırken, deniz şamanın düzenlediği güzellik yarışmasın da gözleri kamaştırdı.

İstanbul Gaziosmanpaşa Quadım life ’da düzenlenen Model of models gecesinde yeni ürettiği koleksiyonuyla konuklara podyumda adeta görsel bir şölen sunan modacı Emrullah Köroğlu, moda rüzgarları estirdiği gecede görkemli bir şova imza attı. Farklı şık kıyafetleriyle defile gösterisinde genç ve başarılı modacı Emrullah Köroğlu, izleyenleri adeta büyüledi. Köroğlu, görsel şovun ön planda tutulduğu defile’de katılımcı izleyicilerden büyük ilgi gördü.azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.