Batik Air İstanbul Uçuşlarına Start Veriyor

Batik Air, Asya’nın en hızlı gelişen şehirleri arasında yer alan Malezya’nın Başkenti Kuala Lumpur’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na, 9 Şubat 2024 tarihi itibariyle haftada 4 gün olmak üzere doğrudan seferlerine başlayacak. Batik Air’in batıya yapacağı en uzun rota olarak planlanan İstanbul seferlerinin tanıtımı amacıyla Intercontinental İstanbul Hotel’de düzenlenen programa Batik Air, APG Türkiye, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Malezya Turizm Ofisi yetkililerinin yanı sıra çok sayıda seyahat acentası ve medya temsilcisi katıldı.

Günümüzde toplam 22 ayrı ülkede 50’nin üzerinde noktaya uçuş yapan Batik Air; Thai Lion Havayolları, Lion Air, Wings Air, Lion Bizjet ve Malindo Air’den oluşan Lion Air Group içerisinde bulunan ekonomik fiyatlı (low-cost) havayolu kuruluşudur.

Batik Air Malaysia’nın Airbus A330-300 uçağında 12 adet açılı düz 2-2e konfigürasyonlu business class koltuk ve 365 adet ekonomi sınıfı koltuk bulunuyor.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.