BERKAY, BENİM İÇİN “ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ BİTMİŞTİR”

” KKTC-TÜRKİYE YILIN EN İYİLERİ” ödül töreninde pop sanatçı Berkay basın mensuplarıyla reportaj sirasında  “Altın Kelebek ” ödülleriyle  ilgili fikirini  bildirdi.

Berkay : Aday olan arkadaşlarım son derece başarılı, hepsinin dinliyorum ve  şarkılarını kendi sahnemde söylüyorum ama kesinlikle bu törenin adil olduğunu düşünmüyorum. Bazı arkadaşlarım var, orda olması gereken ama kategorilerde hiç yoklar. Ben kendim için demiyorum, zaten öyle gecelere çok katılan biri değilim. Ama biraz adaletli olmak lazım.

Geçen sene 7 tane şarkım hit olmuş, hepsi de 1 numaraya çıkmış.  Bu sene dördüncü ödülümü alıyorum. Onlar adaylara bile beni almadılar. Gerçekten artık  hiç  umursamıyorum. Geçen sene kendileri bunu net bir şekilde ortaya koydular. Bu benim kendi görüşüm, “körler sağırlar bir birini ağırlar”. Hep ödülleri onlara ait  müzik firmasından çıkan kişilere veriyorlar.

Benim için “Altın Kelebek” bitmiştir, birtane altın kelebeğim var onuda istedikleri zaman onlara göndere bilirim. Benim için Altın Kelebek diye bişey  yoktur artık.

 

 

 

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.