Bir Kitap Gönder Hayallerimize Yön Ver!

“Bir Kitap Gönder, Hayallerimize Yön Ver” kampanyasına sen de destek ver! Ünye imam Hatip Ortaokulu’nda kurulan yeni kütüphanesi için sizlerden gelecek kitap bağışlarını bekliyor.

Ünye İmam Hatip Ortaokulu’nda Türkçe öğretmeni olan Hüseyin Ulusoy’un Oha Haber’e bilgi verdiği bilgilere göre, okulda kurulan Yeni kütüphane için maddi imkanlar kısıtlı olmasından dolayı yeni kitap almakta zorlandıklarını belirtilmekte ve Oha Haber aracılığıyla duyarlı tüm vatandaşlardan kitap bağışı noktasında destek beklenmekte.

Hüseyin Ulusoy Kitap bağışıyla ilgili olarak “Bir Kitap Gönder, Hayallerimize Yön Ver” kampanyasına destek olmak isteyen tüm vatandaşlardan özellikle 5.,6.,7. ve 8. sınıf düzeyinde kitaplar olmasına dikkat edilmesini isterken , bağışta bulunmak isteyen tüm hayır sever vatandaşların eğitime destek geleceğe destek noktasında, gelecek nesillerimizin okuyarak yetişmesi ve gelişmesi için destek beklediklerini söyledi. Kampanyaya kitap bağışında ve desteğinde bulunmak isteyen vatandaşlar, 0505 8320244 numaralı telefondan Türkçe Öğretmeni Hüseyin Ulusoy’a ulaşabilecekleri gibi Posta ve kargo yoluyla da Ünye İmam Hatip Ortaokulu Ünye/ORDU adresine de doğrudan Kitap bağışlarını gönderebilirler.

Kitap bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar özellikle 5.,6.,7. ve 8. sınıf düzeyinde hikaye, roman haricinde ansiklopedi tarzı bilgi içeren bilimsel yayınlar ve derslere destek mahiyetinde yardımcı kitaplardan bağışta bulunabilirler.

Ünye İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri sizlerden gelecek kitap yardımlarını bekliyor...

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.