BÜYÜK MOSKOVA SİRKİ NEFES KESEN ‘UFO’ GÖSTERİSİYLE 19-20 KASIM İSTANBUL’DA!

 

Dünya üzerindeki sirkler arasında Kanada ve Çin’le beraber ilk üçte yer alan ‘Büyük Moskova Sirki’, 19-20 Kasım tarihlerinde devasa ‘UFO’ gösterisi ile İstanbullulara sunulacak.  ‘Büyük Moskova Sirki’, 22 metre yükseklikte izleyenlerin yüreklerini ağzına getirecek şovlarla ,100 kişilik ekibiyle iki saatlik bir görsel şöleniyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Gösteri için 6 kamyon malzeme ile Türkiye’ye gelen sirkte; Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, İtalya, Fransa ve Kanada asıllı akrobatlar çalışıyor. Emniyet kemeri olmadan yapılan nefes kesici şovlar için, akrobatlar özel bir psikolojik hazırlık sürecinden geçiyor. Büyük Moskova Sirki’nin ‘UFO’ gösterisinde kesinlikle hayvan kullanılmıyor. Çin, Japonya, Amerika ve Avrupa ülkelerinde sergilenen ‘UFO’ da yaklaşık 100 değişik kostümle akrobatlar adeta görsel bir şölen içinde geçit töreni yapıyor. Gösterinin biletleri biletix’te satışa sunuldu. İzleyiciler 20 Ekim’e dek %20 indirimle bilet satın alabilir.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.