“ÇAT KAP AŞK” FİLMİNİN SETİNDEN AZERBAYCAN’A SELAMLAR!

Jess Molho, Müge Boz, Elmaddin Jafarov, Nergis Kumbasar ve Duygu Çetinkaya’nın başrolünde oynadıkları, romantik komedi ‘Çat Kapı Aşk’ın setine “Azturkworld” olarak biz de misafir olduk.

Film çekimleri nasıl gidiyor sorusunu sorup röportajımıza başladık. İlk olarak sorumuza filmde rol alan, aslında zengin biri fakat sevdiği kızın oturduğu apartmana gelip, kapıçı çalışan Azerbaycan’lı oyuncu Elmaddin Jafarov cevapladı.

Elmaddin Jafarov: Film çekimleri eğlenceli geçiyor, biz yazdan kalan sahneleri şimdi soğuk havalarda canlandırıyoruz. İnce kıyafetler, soğuk havalar donuyoruz bazen ama Türkiye de olmak profesyonel oyuncularla aynı sahneleri paylaşmak güzel.

Çekimlerin gayet iyi geçtiğini söyleyen Elmeddin türkçe konuşmada biraz zorlandığını söylese de rol arkadaşı Türkiyen’in ünlü oyuncusu Nergis Kumbasar aynı fikirde olmadığını bildirdi.

Nergis Kumbasar: Elmeddinle çok iyi anlaşıyoruz, onunla çalışmak çok keyifli, işinin bilen bir oyuncu o yüzden çekimler hızlı şekilde bitiyor.
Ayrıca Azerbaycan’ı çok seviyoruz. Sürekli oraya geliorum zaten Bakü sevdiğim şehir.Her kese selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum.

Filmin esas baş rol oyuncuları Jess Molho ve Müge Boz ‘Çat Kapı Aşk’ın komik, hüzünlü bir o kadar da masalsı aşk hikayesini anlatan film olduğunu söylediler.

Jess Molho: Ben daha önce de Azerbaycan’lı sunucu Kamile Babayeva’la bir program çekimlerinde yer almıştım. Bu filmde rol almak mutlu etti beni, çekimlerin çoğunu yazın bitirdik. Son sahneleri şimdi oynuyoruz. Setler son derece keyifli ve eğlenceli geçiyor.

Müge Boz: İlk kez Azerbaycan ve Türkiyen in ortak yapımı olan bir filmde yer alıyorum. Çok güzel ve komik bir film. Seyircinin beğeneceği ve keyfle izleyeceği bir film olacağına inanıyorum.Daha önce hiç Azerbaycan’a gitmedim o yüzden çok merak ediyorum orayı. Son baharda gala için Azerbaycan’a geleceğiz. Bizleri takip eden seven her kese teşekkürler, sevgiler.

Filmin Konusu

Su, hayatının aşkının bir gün mutlaka kendisini bulacağına inananıyor. Aras ise herkesten gizlemeye çalıştığı rahatsızlığına engel olamayan, rahatsızlığı yüzünden birçok sorun yaşayen biridir. Yaşadığı sorunlardan sürekli kaçmaya çalışan Aras ve Su arasında komik bir aşk hikayesi başlar.

Yönetmenliğini Erhan Baytimur üstlenen ‘Çat Kapı Aşk’sonbaharda seyirciyle buluşacak.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.