CEM BELEVİ ‘BUNDAN SONRA’ KLİBİ YAYINDA!

Türk Pop Müziği’nin yakışıklı sanatçısı Cem Belevi, müzikseverlerin karşısına ‘Bundan Sonra’ adlı maxi single çalışmasını çıkardı

Bugünden  itibaren Taş Plak yapımcılığında ve DMC’nin dağıtımıyla tüm dijital platformlardaki yerini alan çalışmada ‘Bundan Sonra’ ve ‘Buz Yanığı’ adlı iki yeni şarkının yanı sıra bir önceki teklisi olan ‘Mışıl Mışıl’ın Osman Taşdaş tarafından yapılan remix versiyonu bulunuyor.
Şarkıcılık kariyeri kadar oyunculukta da iddiasını ortaya koyan Cem Belevi, TRT’de yayınlanan ‘Kalk Gidelim’ adlı dizideki rol arkadaşı Nilay Deniz ile ‘Bundan Sonra’nın klibinde de kamera karşısına geçti. Erdi Sevinç’in yönetmenliğinde Muğla’da çekilen klipte ekip ve şehir aynı olmasına rağmen ‘duygusu ve ruhu farklı’ diyen Belevi, dizide Nilay Deniz’in peşinden koşan adamı oynarken, klipte aşkını kalbine gömüp giden bir adam olarak ekranlara yansıyor.
Yorumcu kimliğinin yanı sıra şarkı sözleri ve besteleriyle de öne çıkan Cem Belevi, yeni çalışmasına da yine damgasını vurdu. Sözleri Cem Belevi’ye ait olan, Osman Taşdaş’ın bestelediği ve Erdem Kınay’ın aranjesi ile hayat bulan ‘Bundan Sonra’, sanatçının hayranlarını çok mutlu edecek bir slow şarkı olma özelliği taşıyor… ‘Buz Yanığı’ adlı hareketli şarkısı ile de hitlerine bir yenisini ekleyecek olan Cem Belevi, ayrıca bir proje albümünün çıkış şarkısı ile de müzikseverlerin karşısına çıkarak bu yaza damgasını vuracak.
https://www.youtube.com/watch?v=35uyIn2nGwg

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.