MERAKLA BEKLENEN CEM YILMAZ’ IN KOMEDİ FİLMİ “ARİF V 216” NIN GALASI YAPILDI

Merakla beklenen Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini yaptığı Cem Yılmaz’ın komedi filmi “Arif V 216” galası Zorlu PSM’de gerçekleşti.

Galaya, filmin oyuncularının yanı sıra Türkiye’nin iş ve sanat dünyasından pek çok sayıda ünlü isimlerin yoğun katılımı dikkat çekti.

Galaya oğlu Kemal Yılmaz’la birlikte gelen Cem Yılmaz ve filmin oyuncuları; Ozan Güven,  Özkan Uğur, Zafer Algöz, Özgür Emre Yıldırım, Ahu Yağtu, Çağlar Çorumlu, Özge Özberk, Erkan Üçüncü, Kubilay Aka,  Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Farah Zeynep Abdullah, Kamil Güler, Mariya Anatasiyeva, Murat Cüreklibatur,  Ediz Hun, yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin ortak yapımcısı Muzaffer Yıldırım filmin gösteriminden önce  kameralar karşısına geçti.

Senaryosu Cem  Yılmaz’a  ait olan  Arif V 216 filmini ünlü komedyen kisaca  “İnsan olmak isteyen bir Pinokyo öyküsü gibi ve dostluk üzerine” sözleriyle özetledi.

Cem Yılmaz: Hakikatten iki gündür çok güzel reaksiyon aliyoruz, her kes filmin sıcaklığından, zenginliğinden, komediliğinden, maceradoluluğundan bahs ediyor. Bu mutluluğumu her kesle paylaşmak istiyorum. Emeği geçen her kes gerçekten çok büyük katkıda bulundu, filmden  beklentimiz yüksek, her kese çok teşekkürler.

Geceye  Barış Arduç, Özge ve Tolga Çevik, Ayşegül ve Ahmet Hotiç, Serra Tokar, Sedef Zaim, Yasemin ve İzzet Özilhan, Leyla Alaton, Berrin Zorlu, Yasemin Taciroğlu, Melis ve Uraz Kaygılaroğlu,  Pınar ve Kerem Özçapkın, Vildan Atasever, Wilma Elles, Şeyma ve Acun Ilıcalı gibi iş sanat dünyasından bir çok ünlü  isimler de  katıldı.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.