ÇETİN ALTAY’DAN YEPYENİ ‘KOMİK’ GÖSTERİ!

Oflu Hoca’nın Şifresi, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Bana Bir Soygun Yaz gibi sevilen filmlerin yıldız oyuncusu Çetin Altay, dört yıl aradan sonra ‘Çetin Altay Show’ isimli gösterisiyle sahnelere geri dönüyor. Yapımcılığını Turuncu Yapım/ Altuğ Yılmaz’ın, yönetmenliğini Cenk Tunalı’nın üstlendiği iki perdelik gösteride, Çetin Altay kendi hayatından referanslarla, yaşadığı ve çevresindeki olayları esprili bir dille ele alacak. Bu sebeple ‘Çetin Altay Show’, bir biyografi özelliği de taşıyacak. Altay’ın hikayelerini komik ve mübalağalı bir şekilde anlattığı skeçli gösterisinde, ünlü oyuncuya Emre Büyükpınar, Pelin Bölükbaş, Gökhan Yılmazer adlı tiyatrocu dostları da eşlik edecek. Altay, her skeç için farklı bir karakter ve kostümle izleyicinin karşısına çıkacak.  Hazırlık aşaması 3 ay süren bir buçuk saatlik gösteride Altay, ses performansı ve başka diğer sürprizlerle izleyicinin enerjisini her daim yüksek tutacak. ‘Çetin Altay Show’a, izleyiciler de bazı skeçlerde interaktif bir şekilde dahil olacak.  ‘Çetin Altay Show’,  ilk kez 26 Kasım’da Samsun’da seyirciyle buluşacak. Gösteri, Türkiye ve Avrupa’nın önemli merkezlerinde sahnelenecek.
“SEYİRCİLERİMİZİN EVİNE GİDECEĞİM”
Yıllar sonra sahneleyeceği oyun için çok heyecanlı olduğunu belirten Çetin Altay “Sahne er meydanıdır ve hata kaldırmaz olduğu su götürmez bir gerçek. Tatlı bir heyecan var şu aralar bende. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz. Provalarımız 2 ayı geçti, hatta en güzelini sergileyebilmek için çalışma saatlerimizi uzattık. Çok başka bir heyecan. Çünkü seyircimiz beni sinemada izlemeye geliyor, ben ise onların evine gideceğim. Herkese ‘Çıkın çıkın gelin, gülün gülün gidin’ diyorum” açıklamasını yaptı.
https://we.tl/t-jPENx74FLw

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.