ÇETİN ALTAY’IN ÖVGÜYLE BAHSETTİĞİ GÖKHAN YIKILKAN’IN SAHNELERİ İZLEYİCİYİ KAHKAHALARA BOĞACAK

“YAZIK BU LAZA GİDEYİ LÜLEBURGAZ’A”

GÖKHAN YIKILKAN’DANÇOK KONUŞULACAK PERFORMANS!

Oflu Hocanın Şifresi serisinin yeni filmi ‘Oflu Hoca Trakya’da sürpriz olarak ikinci teaser’ıyla hayranlarının karşısına çıktı. TAFF & Üçgen Yapımevi yapımcılığında 13 Nisan’da vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini serinin tüm filmlerinde imzası bulunan Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan üstlenirken, senaryoyu da Ferhat Ergün kaleme aldı.

Çetin Altay’ın Oflu Hoca ve Haspi adında iki karakteri canlandıracağı filmin İkinci teaser’da filmin başrol oyuncularından Gökhan Yıkılkan’ın oyunculuk performansı, izleyicinin en aklında kalacak sahnelerden olacak. Trafiğe kapalı alanda çekilen sahnelerde oyuncular kahkaha dolu anlar yaşadı. Gökhan Yıkılkan’ın (Üzeyir) tüm yeteneğini sergilediği sahnelerde, ekip gülmekten sahneleri çekmekte zorlandı. Filmin sloganı ‘Yazık bu laza, gideyi Lüleburgaz’a ise sosyal medyada birçok kişi tarafından paylaşıldı.

“O SAHNEDE DÖKTÜRDÜ”

Çetin Altay, araba sahnesiyle ilgili “Araba sahnesinde korkmadım ama gülmekten sahneyi çekmekte zorlandık. Gökhan Yıkılkan özellikle döktürdü o sahnede. Filmin tamamı böyle eğlenceli hızlı ve komik. Bütün arkadaşlarımla beraber ortaya bu senenin iddialı olacak bir filmini çıkarttık. Hatta izleyenlerin diline pelesenk olacak birçok sahnesi var” yorumunu yaptı.

“HIZLI, KOMİK VE EĞLENCELİ BİR FİLM”

Filmde hem Trakya, hem de Laz şivesi ile konuşan Çetin Altay “İki şiveyi aynı anda yapmakta zorlanmadım ama daha yoğun bir çalışma temposu gerektiriyor. Ben de zaten severim yoğun çalışmayı. Dolayısıyla keyif aldığım için zor olmadı. İki yörenin de şivesine hakimim, o da ekstra bir güzellik kattı” dedi.

Ülkenin en sevilen iki mizahının birleşmesinden ortaya çıkan ‘Oflu Hoca Trakya’da’ filminin çok farklı olduğunu vurgulayan Altay “Karadeniz mizahıyla Trakya mizahı birleşince ortaya çok eğlenceli çok keyifli bir iş çıktı. Bu zamana kadar yaptığımız işlerden daha farklı bir hikaye ve daha farklı bir senaryo hem dil olarak hem mizah anlayışı olarak. Ferhat Ergün kardeşimiz de çok güzel dillendirmiş. Keyifli, komik güzel bir iş çıktı ortaya. Yani insanların çok eğleneceği birbirlerine tavsiye edeceklerini düşündüğüm kadar güzel oldu” şeklinde konuştu.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.