‘DÜNYANIN EN GÜZEL KOKUSU 2’ FİLMİ 3 KASIM’DA VİZYONA GİRİYOR!

Başrollerini Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal ve Bestemsu Özdemir’in paylaştığı, kadrosunda Ege Aydan, Burak Altay ve Esra Ruşan gibi güçlü isimleri barındıran “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” ;  25 Film yapımcılığında 3 Kasım’da vizyona giriyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği yapım,  bu kez en iyi arkadaşıyla çocuk sahibi olmak için anlaşmalı evlilik yapan ve kendisini hiç beklemediği bir aşkın içinde bulan Hakan’ın (Rıza Kocaoğlu), sevdiği kadın Derya’yı doğumda kaybetmesinden sonra yaşadığı buhranı ve hayata dönmesi için kendisine bir umut ışığı olan “Candan” ın masalını işliyor.

Merakla beklenen filmin fragmanı, romantizm ve dramın iç içe geçtiği sahneleriyle bugün (Çarşamba) görücüye çıktı.  ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ filminin görüntü yönetmenliği Cihan Gedik’ e ,  müzik yapımları ise Mert Tünay’ a aittir.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.