“DÜNYANIN EN GÜZEL KOKUSU 2” FİLMİ 3 KASIM’DA VİZYONDA!

Geçen yıl, sezonun en çok konuşulan romantik dramaları arasına giren, Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği  ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ filmi sinema severle buluşmaya geliyor.

Arkadaşlıkla başlayıp, çocuk özlemiyle aşkın bambaşka bir haline dönüşen modern zaman masalını beyazperdeye yansıtan  ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2 ’  filmin oyuncuları Rıza Kocaoğlu, Bestemsu Özdemir,  Tuba Ünsal, Burak Altay, Ege Aydan kameralar karşısına geçip duyğularını bizimle  paylaştılar. Güzel bir dostluk hikayelerini öne çıkaran  film  izleyicilerde daha çok  arkadaşlık duyğusunu yaşatacak.

Tuba Ünsal : Her kesi filmi izlemeğe davet ediyorum. Benim için ise dünyanın en güzel kokusu çoçuklarımın kokusu.

Rıza Kocaoğlu : Çok keyifli zamanlar geçirdik, set  ortamında olmayı seviyorum. Bu filmin izleyicileri çok etkileyeceğini ve güzel duyğu yaşatacağını biliyorum.

Burak Altay : Samimi ve gerçek yalansız bir hayatı yansıtan ikinci filmin daha fazla izleyici kitlesiyle  başarılı olacağına inanıyorum.

Yönetmen MUSTAFA UĞUR YAĞCIOĞLU

 

 

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.