HAKAN ALTUN “AĞLAMAK YOK YÜREĞİM” ŞARKISININ HİKAYESİNİ ANLATTI

Bostancı Gösteri merkezinde düzenlenen konser zamanı 1998 yılında Ankara’ da  askerlik döneminde yazdığı şarkının hikayesini ünlü sanatçı Hakan Altun  sevenleriyle paylaştı, hayranlarına kısa bir tavsiye de  bulundu.

” Dünyada her şeyden vaz geçin ama ailenizden  hiç bir zaman  vaz geçmeyin. Arkadaş dersin, kanki dersin, kanka dersin, bir bakmışsın ki sırtını dönüp gitmiş ama baki kalan her zaman ailedir. Askerlik dönemlerinde çok sevdiğim kız arkadaşım vardı,  bir gün onu zor şartlarda aradım, bana şimdi  müsait değilim dedi. Oysa ki, bana söz vermişti. Ama kulun cezasını kul vermez, hata yapan insanları Allah’ a hevale etmek lazım. Yaşadığım o olaydan sonra ” Ağlamak Yok Yüreğim ”  şarksını yazdım “.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.