HAYDAR DÜMEN SAHNEDE ANILDI

Tiyatronun duayen ismi Haldun Dormen süpervizörlüğünde sahnelenen, Barbaros Uzunöner’in yönettiği, Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’nin rol aldıkları Seninle Evlenir Miyim? Oyununda geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Haydar Dümen sahneden anıldı. Oyuna sesi ile katkı vermiş olan Haydar Dümen’i oyuncular ve seyirciler alkışlar ile andılar. Sevgililer günü dolayısı ile her gelen seyirciye çiçek verildi.

Türk tiyatrosunun en çok sahnelenilen oyunlarından biri olan Seninle Evlenir Miyim? oyunu yine kapalı gişe sahnelendi.

SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ

Oyun sonunda ilginç bir olay yaşandı. Seyircilerden biri sevgilisine evlenme teklifi etti. Oyunun yönetmeni Barbaros Uzunöner  şöyle konuştu :  “ Zaman zaman böyle durumlar ile karşılaşıyoruz. Oyundan önce bizden ricada bulunarak evlilik teklifi yapmak isteyenler olabiliyor. Biz de bu durumu sıcak karşılıyoruz. 232.kez sahnelenen oyunumuzun bu özel anlara şahitlik etmesi bizleri de mutlu ediyor.”

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.