‘HER ŞEY SENİNLE GÜZEL’ FİLMİNİN TEASER’I GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Son dönemin en gözde oyuncularından Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı, LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında 16 Kasım’da vizyona girecek olan ‘Her Şey Seninle Güzel’ filminin TEASER’ı görücüye çıktı. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın, görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran’ın üstlendiği filmin senaryosunu ise İlksen Başarır kaleme aldı.

Filmde Deniz adındaki kuralcı ve havalı bir modacıyı canlandıran Burcu Biricik “Çekimler öncesinde üç gün yönetmenimiz, senaristimiz birbirimizi tanımak adına beraber vakit geçirdik ve bu bizi çok rahatlattı. Onun rahatlığıyla sete çıktık. Çok güzel de sonuç aldık’ şeklinde konuştu.

MERT FIRAT’IN COVER’I BEĞENİ TOPLADI

Spor yazarı Emre karakterini canlandıran Mert Fırat ise ‘Türkiye’de bir çok insanın yakalayacağı şeyler var filmde. Bizim de nişanlarımız, düğünlerimiz, kınalarımız, kız almalar falan durumlarımız var. Bizim kodlarımıza çok uygun ve onları doğru konuşan bir film’ açıklamasını yaptı. Fırat’ın filmde seslendirdiği ‘ Her Şey Seninle Güzel’ şarkısı da hayranlarının beğenisini topladı.

SİNEMASEVERLER SABIRSIZLANIYOR!

LuckyRed’in youtube’da paylaştığı teaser’ın altına da “Bazılarının hayatlarında hiçbir zaman unutamayacakları ve birlikte olamayacakları bir sevdikleri olur. Bu duyguyu yaşatacak bir film geliyor”, “Burcu Biricik hakikaten biriciksin, hep böyle rollerle gel”, “Kasım ayına kadar nasıl bekleyeceğiz?” gibi yorumlar yapıldı.

‘Her Şey Seninle Güzel’ filminde ilk gençlik yıllarından beri birbirine aşık olan fakat hayatın kendisini farklı yönlere savurmasından sonra bambaşka dünyalar kuran Deniz ve Emre’nin, yıllar sonra Emre’nin Melisa’nın (Hazar Ergüçlü) düğünü için bir araya gelmesini ve yarım kalan aşkın su yüzüne çıkmasını anlatıyor. Eski ve çok tanıdık aşkı Deniz ile kendisini koşulsuz seven Melisa arasında ikilem yaşayan Emre’nin duygusal gelgitleri seyirciyi 12’den vuracak.

https://we.tl/S3MZ2Dy24O

Kaynak: Deep İletişim

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.