İLYAS YALÇINTAŞ BAKÜ VE MOSKOVA KONSERLERİNE HAZIRLANIYOR

İncir, İçimdeki Duman, Gel be Gökyüzüm gibi şarkıları ile tanınan genç popçu İlyas Yalçıntaş Moskova ve Bakü’de hayranlarıyla buluşacak. “Azturkworld”e röportajı zamanı farklı ülkelerden konser teklif aldığını vurgulayan Yalçıntaş daha önce Bakü’ye özel davetli olarak gitdiyini söyledi.

Konserlerden dolayı heyecenlı olduğunu belirten sempatik popçu “Bu sefer konser programına hazırlanıyorum, her kesin gelebileceği bir konser vermeği çok istiyorum.
Önce on beş martta Moskova’da konser vereceğiz daha sonra bir nisanda da Bakü’de sahneye çıkacağım, her iki ülkedeki tüm hayranlarımı konsere bekliyorum” dedi.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.