İngiltere’nin Ödüllü Hint Restoranı Madhu’s İstanbul’da 1 Yaşını Kutladı

Geleneksel Hint mutfağını, modern dokunuşlarla yaklaşık yüzyıla yakın zamana sahip olduğu tecrübesi ve uzmanlığıyla geliştirmeye devam eden ve Türkiye’deki ilk restoranı Swissôtel the Bosphorus’ta olan Madhu’s 1 Yaşını büyük coşkuyla kutladı.

Etkileyici tasarımı, mimarisi, ışıklandırması ve atmosferiyle misafirlerini karşılayan Madhu’s, Buda heykeli, otantikliği hem konforlu yapısıyla adeten büyüleyici bir yapıya sahip. Ayrıca bahçe kısmında da Boğaz havası eşliğinde nefis lezzetlerin tadına doyulmuyordu.

Swissôtel the Bosphorus Istanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan

Etkinliğe katılan misafirlerine Hint mutfağı yemeklerinin en lezzetli hallerini sunan Madhu’s, damak çatlatan tabakların yanında  kaliteli şovlarıyla keyifli dakikalar yaşattı.

İstanbul Hint restoranları dendiği zaman aklınıza gelecek ilk ve doğru cevap olan Madhu’s, gastronomik ve estetik olarak tüm misafirlerinden tam puan almaya devam edecek.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.