İşadamı Mubariz Mansimov’un Kurucusu Olduğu Palmali Holding 20. Yılını kutladı

İşadamı Mubariz Mansimov’un 1998’de Türkiye’de kurmuş olduğu dünyanın ünlü, sayılı denizcilik şirketlerinden biri olan  Palmali Holding’in 20. Yıl kutlaması, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Palmali Şirketler Grubu kurucusu Mubariz Gurbanoğlu Mansimov’un ev sahipliğini üstlendiği görkemli geceye, Bülent Eczacıbaşı, Fikret Orman,  Hakan Ateş, Fettah Tamince, Fatih Saraç, Mustafa Taviloğlu, Mahsun- Ece Kırmızıgül, Ali Ağaoğlu , Hülya Avşar, Ali Kibar, Hamdi Akın, Metin Şentürk, Müşerref Akay, Murat Tokat, Mustafa İlbak, Vahit Mustafayev, Zafer Yıldırım, Ercan Saatçi, Taylan Bilgen, Mehmet Akbay, Mehmet Demiri Emin Saraç, Eymen Saraç, Serra Tokar, Serdar Cümbüş, Hasan Yeşildağ, Fakhriya Khalafova, Orhan Gencebay gibi ünlü isimler ve yaklaşık 500 kişi katıldı.

Rus ve Azerbaycanlı  işadamlarının ağırlıkta olduğu davetliler arasında, iş,sanat, cemiyet ve spor dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra Ankara ve Bakü’den üst düzey siyaset insanlarının da  katıldığı gecede Sibel Can, Kubat, Elnur, Rusya’nın starlarından Nikolar Baskov,  Azerbaycan’ın devlet sanatçısl Brillant Dadaşova sahne aldı.

 

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.