IVANA DADAŞLAR DİYARINDA

Ivana Sert, önceki gün Dadaşlar diyarı Erzurum’da Ata Bronz Mobilya Mağaza açılışında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daha önce birçok kez Erzurum Palandöken’e kayak için geldiğini belirten Ivana Sert, Türkiye için övgüler yağdırdı. Uzun yıllardır ülkemizde yaşayan Ivana Sert, Erzurum’daki Merve Özyapar’ın sahibi olduğu Ata Bronz Mobilya mağaza açılışında, ‘Türkiye doğusundan, güneyine, kuzeyine, batısına kadar her bir köşesi cennet gibi bir vatan. İşim gereği çok fazla geziyorum ve Türkiye’de gezmediğim şehir kalmadı gibi. Cennet gibi bir ülke. Kıymetini bilelim’ dedi. Ev mobilyasının evin tüm ambiyansını gösterdiğini ve çok önemli olduğunu belirten Ivana Sert, ‘Erzurum’da, Ata Bronz mobilya açılışında bir kadın girişimcinin iş dünyasında olması çok önemli. Erzurum’da istihdam sağlıyor Merve’yi tebrik ediyorum’ diye konuştu. 

AŞI OLALIM…
Her daim spor ve sağlıklı beslenerek fit vücudu ile dikkat çeken Ivana Sert, aşı karşıtlarına sert çıktı. Tek kurtuluşun aşı olduğunu dile getiren Ivana, ‘Dünya bilim adamlarının sürekli aşı olun çağrılarına karşı gelenleri anlamıyorum. Cahillikten başka birşey değil. Lütfen aşı olalım’ dedi. 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.