“KARDEŞİM BENİM 2” NİN GALA GECESİ YAPILDI

Dün akşam , başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz’un paylaştığı “Kardeşim Benim 2” filmin galası Kanyon AVM’de yapıldı.

Taff Pictures ve BRK’S Production’un yapımcılığını gerçekleştirdiği, konusu romantik ve komedi olan  “Kardeşim Benim 2″ filmin yönetmeni  yönetmeni Mert Baykal :  ” Komik, eğlenceli, macera dolu iyi bir film oldu. İzleyen her kesin filmimizi beğeneceğini ve keyif alacağını düşünüyorum. Ben çok memnunum.”

Türk toplumu için kardeşlik kavramının önemli olduğuna vurgu yapan Burak Özcivit   izleyicilerin beklentilerine karşılık ikinci filmi çektiklerini söyledi. “Bu filmde de hala zıt kardeşleriz.”

Oyuncu ve şarkıcı Murat Boz :  “Daha önce çalıştığımız arkadaşlarımız da var bu filmde. Sonradan Pınar (Deniz) ve Leyla (Feray) katıldı kadromuza. Genel olarak çok eğlendiğimiz, neşeli bir film oldu.”

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.