KOMEDİYİ MUTFAĞA TAŞIDI

Ünlü şarkıcı Erhan Güler, çıkardığı başarılı pop şarkılar sonrası müziğe kısa bir ara verdi ve kendi youtube kanalını açtı. Klasik yemek programları dışında bir formata imza atan Erhan Güler, ünlü sanatçı dostlarını kendi evinde ağırlıyor ve onlara yemekler yapıyor. Ev samimiyetinde gerçekleşen, sıcacık dost sohbetlerinin yer aldığı ve kahkahaların havada uçtuğu ” Erhan Güler ile ünlüler evde” programı yayınlandıktan sonra sosyal medyada büyük ilgi görmesiyle, Müziğin başarılı ismi Erhan güler uzun zamandır yapayımı diye düşünürken gördüğüm ilgiyle geç kaldığımı anladım vurgusu yaptı.

Normal hayatta en çok kendi hatalarına güldüğünü ifade eden Erhan Güler “Programı montaj yapmadan olduğu gibi içindeki hatasıyla güzellikleriyle koydum kısa sürede gördüğüm alakadan çok memnunum. Sanatçı dostlarımda en doğal ve komik halleriyle yer aldılar. Bu programda komediyi mutfağa taşıdık yemek yapmanın en keyifli hali benim programımda” dedi.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.