KOMEDYEN VE OYUNCU ŞAHAN GÖKBAKAR’IN YENİ FİLMİ “KAYHAN”IN GALASINDAN ÖZEL

Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Kayhan”ın galası Kanyon AVM’de yapıldı.

Çamaşırhane Film yapımcılığıyla çekimlerinin tamamı İstanbul’da gerçekleştirilen ve beş haftada tamamlanan ‘Kayhan’ın galasına Mustafa Ceceli, Zuhal Topal, Hakan Ural, Funda Ara, Engin Altan Düzyatan gibi bir çok sayıda ünlü isim katıldı.

Şahan Gökbakar, filmin fragmanının yoğun bir ilgi gördüğünü belirterek, ‘Recep İvedik’ filmleri dışında başka filmlere de imza atacağını söyledi.

‘Kayhan’ karakterini daha önce televizyonda ‘Dikkat Şahan Çıkabilir’ isimli komedi programında skeç olarak canlandırdığına değinen Şahan Gökbakar, “Hayatımıza yeni giren bir karakter. İnşallah seyircimiz bu filmle birlikte mutlu olur, güler, hedefimiz bu. Biz sadece eğlenmek ve sevdiğimiz hikayeleri filmleştirmek için çabalıyoruz. Birinci amacımız hep güdermek oldu. Biz Recep İvedik’le en az 2 milyon gişe yapmışız, ciddi bir rakam. Bugün Türkiye’de yılda 150 tane film çekiliyorsa, 2 milyonu gişe yapan film, bir elin parmaklarını geçmez ” dedi.

Filmin hikayesi okulun geleneksel pilav gününe lise arkadaşlarını görmek için heyecanla gelen Kayhan’ın, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce yaşadığı büyük şok ile başlıyor. Lise yıllarından beri dost bildiği herkesin aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenen Kayhan, yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atamayınca kahkaha ve komedi dolu bir intikam hikayesinin fitili ateşleniyor. Lise arkadaşları için özenle hazırlanmış planlarını harekete geçiren Kayhan’a bu yolculukta kardeşi bildiği ve onu çok seven Orçun, (İrfan Kangı), eşi Sevim (Gökçe Eyüboğlu)’in tüm çabalarına rağmen eşlik ediyor.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.