Lady Gaga, Hepimiz Aynı Gemide Değiliz!

Paul McCartney, Stevie Wonder ve Billie Eilish gibi isimlerle birlikte ‘One World: Together at Home’ adıyla özel bir yayın için hazırlık yapan ve Corona virüsü ile mücadele için Global Citizen kuruluşu ile birlikte 35 milyon dolarlık bağış yapan Lady Gaga, yaşanan süreçle ilgili fikirlerini paylaştı. Bu süreç içinde kullanılan, “Hepimiz aynı gemideyiz” ifadesine çok sinirlendi.

34 yaşındaki şarkıcı, corona pandemisi sürecinde insanların ağzından düşürmediği, “Hepimiz aynı gemideyiz” ifadesini sahtekarca bulduğunu söyledi. Birliktelik duygusunun güzel bir şey olduğunu ifade eden Gaga, “Şu an eziyet gören, çocuğu olan, işini kaybetmiş bir kadının verdiği mücadele ile benimki aynı değil. O yüzden aynı gemide olduğumuz ifadesi çok yanıltıcı” dedi.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.