Marka Kent Bodrum Ödülleri, Azka Otel’de Gerçekleşti

”Marka Kent Bodrum Kültür, Sanat, Turizm Etkinlikleri ve Ödül Töreni”  NDM Ajans Organizasyonluğu ile gözde turizm ve tatil mekanı Bodrum’un merkezine 10 km’re mesafede yer alan  Azka Otel’de gerçekleştirildi.

İş dünyası ve sanat camiasından bir çok ünlü simayı ağırlayan  Azka Otel, Ak Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir,  Fenerbahçe’nin efsane Başkanı Ali Şen  gibi  önemli  isimlerin de  katılımıyla gerçekleşen sürprizlerle dolu geceye  ev sahipliği yaptı.

Sunuculuğunu ünlü manken Elif Ece Uzun’un üstlendiği gece İstiklal Marşı’nın seslenmesi ile başladı. Organizatör Nedim Delibaş açılış konuşmasında Bodrum’un Türkiye  ve Dünya turizminin en önemli yerlerinden biri olduğunu belirterek, tarihi, sanata bakış açışı, gastronomisi ile dünyanın her yerinden turistlerin ilgisini çekdiğini söyledi. ”Bodrum markalarını Türkiye ve Dünya vizyonuna doğru bir şekilde tanıtmak için bu projeyi yapıyoruz. Biz bu projeyi Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediye’sine sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Başta projeye ev sahipliği yapan ve büyük destek veren Azka Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum”  dedi.

Ünlülerin akın ettiği törende  Erkan Petekkaya, Zerrin Özer, Bülent Serttaş, Emre Kaya, Aslı Hünel, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek,  Nuri Alço, Banu Alkan, Tuğba Yurt, Ahmet Selçuk İlkan, Salih Güney,  Ömür Gedik ve Yılmaz Morgül ödüle layik görüldü.  Sahneye ilk çıkan ve ödül alan  Yılmaz Morgül seslendirdiği Zeki Müren şarkıları ile etkinliğe katılan  Bodrum’luları  doyasıya eğlendirdi.

Gecenin ana sponsoru Azka Otel’in sahibi  kısa bir konuşma yaparak ”Söz konusu Bodrum olunca yıllardır her zaman elimizi taşın altına koyduk. Bodrum’da yaşıyor Bodrum’da kazanıyoruz. Hal böyle olunca Marka Kent Bodrum Projesine hiç düşünmeden destek verdik. Bundan sonrada Bodrum için imkanlarımız doğrultusunda yapabileceğimiz her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz yılın konser şampiyonuyduk. Bu yılda bu geleneği sürdürerek bir çok ünlü ismi burada, Azka Otel’de ağırlamaya ve fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi ve  geceye katılım gösteren tüm konuklara teşekkür etti.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.