MUHTEŞEM GEÇEN GECE FERHAT GÖÇER KONSERİ

Türkiye’nin ender rastlanan seslerinden olan Ferhat Göçer, cumartesi akşamı Bostancı Gösteri Merkezinde sevenleriyle buluştu.

Gördüğü ilgilen bir hayli memnun olduğunu belirten ünlü yorumcu sevenlerine muhteşem bir konser verdi. Kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer,sevilen şarkılarının yanı sıra, klasikleşmiş aşk şarkılarını da seslendirdi. Gösteri Merkezini hınca hınç dolduran müzikseverler gece boyunca Göçer’in şarkılarına eşlik etti.

Sevilen şarkıcı Azervaycan hayranlarınıda unutmadı. “Azerbaycan’a özellikle Bakü’yü seviyoruz ve orada şimdiye kadar çok konserimiz oldu hep bizi iyi karşıladılar. Oradakı sevenlerime teşekkür ederiyorum, yakın tarihte Azerbaycan’da da konserler düşünülüyor” dedi

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.