MURAT CEMCİR DAYAK YEDİ!

Komedi dünyasının sevilen ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolünü paylaştığı ‘Ailecek Şaşkınız’ 2 Mart’ta vizyona giriyor. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği TR 40 33 Productions yapımcılığında beyazperdede yerini alacak filmin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Youtube’da günlerce trend videolarda zirveye yerleşen teaser, sinemaseverlerin beğenisini toplarken filmin kamera arkası görüntüleri de çok konuşulacak. ‘Ailecek Şaşkınız’ın hem yapımcısı, hem de başrol oyuncularından biri olan Murat Cemcir’in, deneyimli oyuncu Mustafa Alabora’dan dayak yediği sahneler ilk kez ortaya çıktı.

Çekimlerde Alabora’nın, kendisine tokat attığı sahnenin çekimlerini yönetmen Selçuk Aydemir defalarca tekrarlayınca Cemcir’in isyan ettiği öğrenildi.

Ünlü oyuncu sahnelerde zorlandığını itiraf ederek “Çok güzel ve sağlam tokatlar yedim. Mustafa abi’nin eli baya ağırmış. Sahnenin gerçekçi olmasını istedik ama Mustafa abi’nin sağolsun elini korkak alıştırmayacağını düşünemedik. Gözümden bir damla yaş gelirken içim büyük okyanustu… O sahneden sonra bir ay çorba içtim çünkü çenem ödem tuttu…Yanağım renk değiştirdiği için çekimlere ara vermek zorunda kaldık” diyerek espri yaptı. Yönetmen Selçuk Aydemir ise “Tuğlaya vursak aynı ses çıkar” yorumuyla herkesi güldürdü. Cemcir’in çilesi bununla da bitmedi, set arasında oyuncuyla güreşen Selçuk Aydemir’in Cemcir’i tuş etmesi de renkli dakikalara sebep oldu. Bir başka sahnede de rol arkadaşı Ahmet Kural ile birlikte dayak yiyen Murat Cemcir “İzleyiciler zevk alabilir ama ben çekimleri acıyla karışık bir mutlulukla tamamladım. Çok mutluyum çünkü artık dayak yemiycem.” şeklinde konuştu.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.