MURAT YILDIRIM VE ÖZGE GÜREL İN BAŞ RÖLÜNÜ PAYLAŞTIĞI “İLK ÖPÜCÜK” SİNEMASEVERLERLE BULUŞMAYA GELİYOR

BAŞ ROL OYUNCUSU ÖZGE GÜREL

Yönetmenliğini Murat Onblun üstelendiği, baş rolleri ise Murat Yıldırım ve Özge Gürele hevale edilen “ İlk öpücük”   filmi 20 ekim sinemasevenlere sunulmaya artık  hazır. Dram, komedi ve aşk filmi olan “ İlk öpücük “ ün  oyuncuları ve yönetmeni basın karşısına geçerek, filmin izleyiciler tarafından çok beğenileceğini ve sevileceğini söylediler.  Senaryosu Çağlar Yurt  tarafından kaleme alınan filmin  kahramanları, rollerini severek oynadıklarını ve son derece  keyifli bir süreç atlatıklarından  bahs ettiler. Filmin esas konusu ise  kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan, aşka pek inanmayan genç bir çapkın veteriner Hakanın , her gün hafızasını kaybeden Baharı kendisine aşık etmesinden bahs ediyor.

SEVGİLİ FİLİZ ÖCAL BASIN DANIŞMANI

LuckyRed Film ve Sony İnternational ortak yapımcılığında  yapılan “İlk öpücük” ün yapimcılarından  Fox tv eski Genel Yayın Yönetmeni Shebnem Askin’nin  söylediğine göre film Azerbaycanda da vizyona girecek.

YAPIMCI ŞEBNEM AŞKIN
YÖNETMEN MURAT ONBUL

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.