Oğlak Burcunda Yaşanan Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri!

Bakalım Oğlak burcunda yaşayacağımız tutulmanın burçlara etkisi nasılmış?

Yükseleninize göre de okuyunuz lütfen:

Koç Burcu: Bu tutulma kariyer alanınızda bir şeyleri ortaya çıkaracak, uzun zamandır içinize sinmeyen durumlar varsa olay bazında ortaya çıkacak. Eğer kariyer alanında son derece sert, fazla kurallı ve katı olduysanız artık bu durumları değiştirmeniz gerekecek. Yine kariyerinizde bir dönemin sona ermesi ve yepyeni bir dönemin başlaması söz konusu olacak. Evlilik konularında da bir bitiş veya sorunlu alanlar varsa bu konuların üzerinden geçmek söz konusu olabilir. Mars’ın da burcunuzda ilerliyor olması bu dönemin sizin için hızlı geçeceğini ve birçok aksiyon alacağınızı gösteriyor sadece acele kararlar almaktan kaçının, önemli kararlar üzerinde biraz düşünün ve güvendiğiniz kişilerin fikrini alın.

Boğa Burcu: Sizin için bakış açılarınızın ve inançlarınızın değişeceği bir zaman dilimi olacak. Evren, ilahi güç, farklı öğretiler bu dönemde gündeminize gelebilir. Sabitlik ile alakalı olan ve değişimi çok sevmeyen Boğa burçlarının farklı inançları ve söylemleri de kabul etme zamanı gelmiş olabilir. Yine yurtdışı ve yabancılar ile ilgili bazı konularda haberler almanız ve girişimler yapmanız söz konusu olabilir bu dönemde. Bir eğitim ya da hukuksal konu ile ilgili de önemli bir gelişme önümüzdeki 15 günlük süreçte gündeminize gelebilir. Önemli bir seyahat, eğitim veya yer değişimi bu dönemde gerçekleşebilir.

İkizler Burcu: Parasal konularda büyük değişim vakti sevgili İkizler! Bu hem para konularına bakış açınızı değiştirmeniz anlamına gelebilir hem de para kazanma şeklinizi değiştirmek anlamına da gelebilir. Parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, bu durumlar bazı bitişler ile ilgili de olabilir. Belki bir akrabanızdan gelecek bir miras konusu da bu dönemde söz konusu olabilir. Hep hayaliniz olan bir proje için harekete geçebilirsiniz bu dönemde, yine kendi işinizi yapmak için gerekli girişimler de iyi sonuçlar getirebilir. Borsa, finans ve bankalarla ilgili konularda da dikkatli olmak gereken bir dönem.

Yengeç Burcu: Bu tutulmanın baş kahramanlarındansınız sevgili Yengeçler. Sizin için bire bir ilişkiler ve evliliğiniz ile ilgili konular ön planda olacak. Evliliğinizde ve ilişkinizde esnemediğiniz, siz öyle istediğiniz için öyle olan ama karşı taraftakinin çok da gönlü olmadan yapılan işler veya fazla fedakar davrandığınız ve kendi alanınızı çizdirdiğiniz konular gündeme gelecek. İlişkinizde devam ettirdiğiniz benim dediğim olur, ben onu yapmam, ben bunu istemem, hayır bu böyle yapılacak dediğiniz alanlar, karşınızdaki kişinin patlamasına sebep olabilir. İlişkilerde ve ilişkilere yaklaşımınızda yenilenme ve yeniden bir ayar çekme vakti! Yoksa evliliklerde ve ortaklıklarda ciddi sarsılmalar ve bitişin yakınına gelmeler söz konusu olabilir. Geri çekilin karşıdakini eleştirmeden önce kendi yanlışlarınıza bakın, en güzel ilerleme şekli önce barış yaptıktan sonra olur. Maddiyat ile maneviyat arasında bir denge bulmanın vakti geldi.

Aslan Burcu: Aslanlar için bu tutulmada iş alanı son derece ön plana gelecek. Çalışma alanınız, sizin için çalışanlar ve ekip arkadaşlarınız ile ilgili konular bu tutulmada kritik bir sürece gelebilir. Sizin için çalışanlar ya da beraber çalıştıklarınız size memnun olmadıkları alanları söyleyebilir ve bazı yüzleşmeler yaşanabilir. Yönetim şekliniz beğenilmiyor olabilir ve sizin tavrınızı değiştirmeniz gerekebilir. Sizin için çalışan ekiplerde değişimler, iş yeri değişimleri ve ofis değişimi konuları bu tutulma sonrasında gündeme gelebilir. Yine iş alanında yeni bir başlangıç bu dönemde söz konusu olabilir. Ayrıca sağlığınız ile ilgili bazı konularda bu dönemde gündeme gelebilir ve ilginizi isteyebilir.

Başak Burcu: Bu tutulma Aşk konularını gündeminize getirecek sevgili Başaklar. Bu durum uzun zamandır farkında olmadığınız birinin aşkının farkına varmanız anlamına gelebilir. Yine görüştüğünüz bir kişinin sizin karşınıza geçip sizin hakkınızda söylediği şeyler ile sarsılmanız ve aslında farkında olmadan yaptığınız şeyleri fark edip aşk hayatınıza ve ilişkilere yaklaşımınıza bir ayar vermeniz gerekebilir. Yaratıcı bir proje yapmak için girişimler yapabilirsiniz bu dönemde ve bu aslında bir şeyi yıkmak ve yeniden yapmak ile alakalı da olabilir. Yine çocuklarla ilgili alanda bu dönemde biraz krizli konular arasında olabilir. Mars’ın Koç burcunda ilerlemesi özellikle finans konularında da hızlı gelişmelere işaret ediyor, yani bu dönemde elinizdeki finansal kaynakları kullanarak yeni bir projeye başlamak söz konusu olabilir Ama yine de maddiyat ile maneviyat arasındaki dengeyi bulmanı ve herşeyi zihin ile çözmeye çalışmaktan kaçmanız önemli olacak.

Terazi Burcu: Uyumun ve dengenin burcu Terazilerin dengesi bu aralarda kaçabilir. Terazi burçlarını bu tutulma oturdukları ev, şehir ve hatta ülke bazında etkileyebilir. Bir taşınma, ev ile ilgili bazı problemler ve ev değişimi söz konusu olabilir. Yine aileniz ile ilişkilerinizde sert gelişmeler fakat bu gelişmelerden sonra yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Denge ve uyum bozulmasın diye ses çıkarmayan ama ses çıkarmadığı için bazı sorumluluklar altında ezilen Terazilerin artık kendilerine öncelik verme vakti geldi! Herkes için koşturup duran terazilerin artık kendileri için bir şey yapma ve biraz kendini düşünme vaktidir. Bu dönemde hayatınız temellerinden sarsılabilir ama bırakın sağlam olmayan şeyler yıkılsın ve yerine yenisi gelsin, temel atmak için iyi bir dönem olacak.

Akrep Burcu: Değişimin, dönüşümün ve risklerin burcu Akrepler için bu durumlar aslında çok yabancı değil, değişimi, krizleri en seven burçtur Akrep, hatta bizim ülkemizin burcu da Akrep olduğundan sürekli değişim, dönüşüm ve kriz yaşıyoruz zaten. Bu tutulma sizin için yeni bir sözleşme imzalama ve hayatınızda yepyeni bir döneme başlama anlamına geliyor. Yine bir eğitim konusu ve şehir dışında bazı işler de bu dönemde söz konusu olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınız ile ilgili bazı konular gündeminize gelebilir ve biraz gerilebilirsiniz. Eskiden yaşadığınız bazı konular ve durup düşünmeniz gereken alanlar bu dönemde gündeme gelecek. Seyahat ve yer değiştirme konuları da önümüzdeki dönemde gündeminizde olacak.

Yay burcu: Yaylar için bu tutulma aslında parasal konularla ilgili olacak. Para kazanma şeklinizde bir değişme ve parasal konularda bazı değişimler bu dönemde söz konusu olabilir. Bu tamamen yeni bir alandan para kazanma ve beklemediğiniz bir yerden gelen parasal teklifler de olabilir. Parasal konuları çözebilecek, sizi bu alanda girişimci yapacak ve güçlü konuma getirecek etkiler bu tutulmada var. Tabii parayı hayatınıza çekme amacınız, para güçtür param olursa insanlara hükmederim değilse… Koç burcundaki Mars hobi olaak yaptığınız bir işten kazanılacak parayı da bu dönemde gündeme getirebilir.

Oğlak Burcu: Bu tutulmada başrolde siz varsınız sevgili Oğlaklar; değişim ve dönüşüm sizden başlıyor olacak. Her burcun bir alanını anlatırken sizin için değişim aslında tümüyle olacak. Oğlak burcu burçlar arasında en çalışan ve sorumluluk sahibi olanlardandır, planlıdırlar, kurmayı, sistemli ve disiplinli olmayı severler. Ama değişimi hiç sevmezler hele kontrolleri dışında olan olaylar onları çileden çıkartır ama ne yazık ki şu dönemde olaylar kontrolünüzden çıkacak, burcunuzdan geçen Satürn sizi büyük değişimlere zorlarken şimdi bu tutulma ile birşeylerin tetiği atılacak. Değişim başlayacak ve siz bir şeyleri yakalayamayacaksınız bile… en iyisi siz bu değişime ayak uydurmaya çalışın bırakın eski yıkılsın yerine yeni enerjilerle uyumlu şeyler hayatınıza gelsin. Hayata fazlaca tutunmaya çalışmak ve sorumlulukları fazlaca yüklenmek ancak sizi yorar. Atın hayatınızdan gereksiz sorumlulukları ve fazlaca ciddiyeti, özellikle parasal konular bu yılın değişim yaşanacak konuları arasında olacak. Ama eski düşünce sistemlerini hayatınızdan atmak bile size birçok değişim getirebilir, kolay gelsin…

Kova Burcu: Bu tutulmada zorlanacak burçlardan birisi de sizsiniz sevgili Kovalar, nedeni ise önünüzde bir sürü bilgi gelecek, korkularınız tetiklenecek ve bilginiz dışında olan bir alan tetiklendiğinden biraz tedirgin olacaksınız. En içsel etkilenen burç siz olacaksınız, daha çok dış dünyada olaylar yerine iç dünyanızda kopacak bu fırtına, bilinçaltında yatan size hizmet etmeyen düşünceler, korkular ve inanışlar bu tutulma ile birlikte tetiklenecek. Önünüze birçok haber ve bilgi gelecek ve eğer bunları iyi takip ederseniz gitmeniz gereken yolla ilgili güzel ipuçları olacak. Değişime açık Kovaların aslında iyi yönetebilecekleri bir dönem olacak, tam anlamı ile bir yenilenme sizi bekliyor olacak…

Balık Burcu: Hayalleri çoktur hayal dünyası güçlü Balık burcunun. Güzel hayaller kurarlar ama bazen oldurmakta zorlanırlar, hatta öyle hayaller kurarlar ki bazen kendileri bile inanmakta zorlanırlar. Kendilerinden çok başkalarını düşünür ve onlara üzülürler duygusal ve hassas Balık burçları. Şimdi ise hayallerine ve hep umut ettikleri yöne gitmeleri için itilecek Balıklar… Artık hayat size erteleme ve korkma diyor, siz atlamazsanız bir şeylerin içine hayat sizi zorla atacak haberiniz olsun. Bu tutulma dönemi arkadaşlarınız ve içinde bulunduğunuz sosyal çevre ile ilgili de biraz zorlu etkiler veriyor. Bir çevre değişimi yaşamanız, hatta bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmanız söz konusu olabilir. Eğer gerçek hayallerinizin ne olduğunu anlamak istiyorsanız gitmeniz gereken yönü belirlemek için çocukluğunuza dönün ve yapmayı en sevdiğiniz şeye bakın ipuçları orada yatıyor!

Editör : Astrolog Güliz Kına

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.