PALMALİ ŞİRKETLER GRUBU’NDAN ÖĞRENCİLERE MUTEŞEM BAYRAM ETKİNLİĞİ

PALMALİ Şirketler Grubu İstanbul’da öğrenim gören Azerbaycanlı öğrencileri bir araya toplayarak  Nevruz bayramı etkinliği düzenledi. Vatanından uzak, ailesinden ayrı kalan öğrenciler için düzenlenen bayram  etkinliğene  yüzden fazla öğrenci katıldı.

Bayram şöleninde, Azerbaycan’lı  ünlü  sanatçı Çinare Melikzade güzel  şarkılarıyla genclerin bayramını kutladı.

PALMALİ Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mensimov,  etkinlikte   öğrencilerin Nevruz bayramını kutlayarak; ‘Nevruz bizlerin en sevdiği bayramdır. Vatandan uzak olsak da hep beraber Nevruz bayramının neşesini yaşayalım istedik. Bize  katılan tüm öğrencilere teşekkür ediyorum. Hepimizin Nevruz Bayramı kutlu olsun’.

Not : PALMALİ Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mensimov Nevruz bayramından önce yüz öğrenciye burs vererek onları sevindirmiş.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.