“ROC OF CAPPADOCİA” KAPADOKYA’IN EN İYİ OTELLERİ ARASINDA!

‘Aztürkworld’ün Kapadokya gezisi zamanı konaklamak için araştırma yapıp tercih ettiği otel “Roc Of Cappadocia” oldu. “Roc Of Cappadocia”da müşterilere gösterilen kusursuz hizmetlerinden ve yaşadığımız otel komforundan bahs etmesek doğru olmazdı. Öncelikle otelle ilgili sizlere kısaca bilgi vermek istiyorum.


Nevşehir Kapadokya Göreme kasabasının merkez otelleri arasında yer alan “Roc Of Cappadocia” 2015 yılında Comfort Inn Göreme Hotel 11 odası (5 Mağara oda, 2 Kemer oda, 2 Taş oda) ile faaliyete geçmiştir. Göreme Açık Hava Müzesine 1 km mesafesinde yer alan “Roc Of Cappadocia” Kapadokya’da gezilecek yerlere kolay ulaşım ile eşit mesafededir. “Roc Of Cappadocia” merkezi bir konumda olduğundan burada akşamları güven içerisinde şehir turu yapabilir, geç saatlere kadar açık olan restoran ve kafelerden faydalanabilirsiniz.

“Roc Of Cappadocia” da konakladığınız sürede Kapadokya’nı şahane kılan peri bacalarını ve kayalıklarını daha doğal ve zengin olarak görebilir, sabahları balon turlarınıın oluşturduğu masalsı manzaralara sahit olabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve rahat olan odalarda ise kendisinizi huzurlu bulacaksınız. Çünkü temizlik konusunda çok titiz olan otel işletmecisi Fatma ERDOĞAN her bir konuyla bizzat kendisi ilgilenmekte; burada müşteri/işletmeci konseptinden ziyade misafir/ev sahibi tutumu benimsenmektedir.

Tatillerini en rahat ve güzel anlar yaşayarak geçirmesi için tüm hoşgörü ve ilgi ile ağırlanmakta olan “Roc Of Cappadocia” personeli tüm konaklayan misafirlerine sabah 08,00-10,00 arası açık büfe kahvaltı ikram olarak sunuyor.

Kısacası Kapadokya’da konaklayabileceğiniz en rahat, güzel mekan “Roc Of Cappadocia” bölgenin sezon yoğunluğuna göre uygun fiyat ve kaliteli hizmetinden dolayı sizlere seçim yapmanız için tavsiye edeceğimiz otel.

Kapadokya’da konakladığımız ve çokta memnun kaldığımız “ROC Of CAPPADOCiA” otel yönetimi Fatma Erdoğan ve Ahmet Erdoğan’a gösterdikleri kusursuz hizmetlerinden ve samimi, sıcak ilgilerinden dolayı ayrıca teşeküürlerimizi sunuyoruz.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.