RÖYA AYHAN “44. ALTIN KELEBEK ÖDÜL” GECESİN DE AZERBAYCAN’IN EN PARLAK YILDIZI ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDI

32 dalda ödül veren  “44. Pantene Altın Kelebek Ödül” gecesi dün akşam bir çok ünlü isimlerin katılımıyla  gerçekleşti. Son dönemde televizyon, sinema  ve müzik dünyasına damgasını vurmuş isimler  “44. Pantene Altın Kelebek Ödül” töreninde  ödüllerini  aldılar.

Muhteşem gecede Azerbaycanın ünlü pop sanatçısı  Röya Ayhan AZERBAYCAN’IN EN PARLAK YILDIZI ÖDÜLÜ nü kazandı.

Röya Ayhan : Kimin ödül kazanacağı önemli değil, önemli olan bir ödülü alıp Azerbaycana götüreceğiz. Ben diğer sanatçı arkadaşlarımında ödül almasını isterim.

Geceye katılan  “Altın Kelebek Ödül” adayı Eurovision birincisi Nigar Camal : Gerçektende benim için fark etmiyor.Hak eden kazansın isterim. Güzel bir gece burda bulunmaktan  mutluyum.

 

 

 

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.