SAÇLARIMIN RENGİNİ SÜREKLİ DEĞİŞTİRMEMİN SEBEPİ VAR

Türkiye’de birçok televizyon ve sinema filminde rol alan, 1986 Almanya doğumlu Wilma Elles yeni tarzından “Azturkworld” e bahs etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”  adlı dizi ile ünlenen  Wilma Elles: Saçlarımın rengini sürekli değiştirmemin sebepi var. Hep yurdışından saçlarımı kahve ve kırmızı renge boyamamı istiyorlar. Burda Türkiyede de sarı  saç istiyorlar. Benim de sürekli aklım karışıyor, o yüzden bu sene   saçlarımı üç kez boyattım. Şimdi de kahve rengi yaptık, her kes çok beğendi, hatta bir çok kişi keşke daha önceden bunu yapsaydın dedi. Ama ben kendimi siyah saç da daha çok beğeniyordum.

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.