SİBEL CAN İLK KLİBİNİ ‘KUYU’YA ÇEKTİ!

Tüm müzikseverlerin merakla beklediği, Sibel Can’ın 4 yıl aradan sonra 20 Haziran’da hayranlarıyla buluşturacağı son albümü ‘Yeni Aşkım’ın çıkış şarkısı ‘Kuyu’ya önceki gün Silivri’de Bahadır Tatlıöz yönetmenliğinde rengarenk bir klip çekildi. Can’ın Şeker Bayramı’nda tatlı bir sürpriz olarak dijital platformlarda herkesin beğenisine sunduğu ‘Kuyu’nun söz ve müziği de yeni jenerasyonun en sevilen isimlerinden Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor. Klibin görüntü yönetmenliğini de deneyimli isim Veli Kuzlu üstlendi. ‘Kuyu’ şarkısında şımarık bir sevgiliye seslenen Sibel Can; klipteki özgür, kendine güvenen, modern imajıyla dikkat çekiyor. Can’ın 1965 model beyaz bir Ford Thunderbird kullandığı klip hem bir yol hikayesi olarak, hem de gün batımı ve doğa görüntüleriyle tam bir yaz klibi olacak. Tatlıöz, ayrıca Can’a klipte de oyuncu olarak eşlik ediyor.

“KUYU KAZANLARA HAYATIMIZDA GEÇİT YOK”

Klip çekimlerinin çok güzel geçtiğini söyleyen Sibel Can “Yaz aylarına çok yakışacak olan ‘Kuyu’ şarkımıza muhteşem bir klip çektik. Harika bir ekiple çalıştık ve çekimler çok eğlenceli geçti. Tam bir yol klibi oldu. Sevenlerimin müziği son ses açarak eşlik edebileceği çok içten ve samimi bir şarkı. Kuyu kazanlara bizim hayatımızda geçit yok” dedi.

“SİBEL CAN ŞARKIMI ŞAHA KALDIRDI”

Bahadır Tatlıöz de sosyal paylaşım sitesi instagram’daki hesabında “Sibel Can’ın yeni klibi Kuyu yayında. Dostane paylaşımlar içinde bir çalışma oldu. Projenin başarısı için herkes gereken katkıyı sınırsızca koydu ortaya. Klipte naif duruşu, güzelliği ve sesi ile şarkımı adeta şaha kaldıran Sibel Can gerçeği gözler önüne seriliyor… Özellikle belirtmek isterim, projede bir çok alanda ismimin görünmesi tüm emek benimdir anlamına gelmiyor. Diğer büyük emek sahiplerine kocaman bir teşekkür etmemiz gerekir” sözleriyle tüm ekibe teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Deep İletişim

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.