Sınırlı Sayıda Parümlü Küpe Ve Kolyeler Satışa Sunuldu

NAJİBA PARFUME DISPENSING EARRINGS & NECKLACE EŞSİZ ANILARINIZA DAMGA VURMANIZ İÇİN TASARLANDILAR

Yaklaşık dört senedir üzerinde çalışılan, patentli ürün olan “Najiba“ isimli yeni bir marka parfümlü küpe ve kolyeleri satışa sunuldu. Sınırlı sayıda üretilen ürünler kullanıcıları için sadece parfümlü olmasıyla değil aynı zaman cam haznesinin değişimiyle de şıklık ve değişim getirmektedir. Küpe ve kolyelere kullanıcıların kendi parfümlerini doldurmaları ve ihtiyaç duydukları anda kullanmaları çok dikkat çekici olmaktadır. Cam haznelerin farklı renklerde olması ise ayrıca bir özellik.

Yeni markasıyla ilgili düşüncelerini marka sahibi Najiba Abbasova’ya sorduk.

Najiba Abbasova: Parfümlü küpeler tasarımda yepyeni bir vizyonunun nihai ifadesidir. Küpenizin modern çizgilerini tamamlayan özel parfüm şişesi tasarım estetiğinin kusursuz bir parçasıdır. Sınırlı sayıda üretilen (Limited Edition) ve size özel bir numara taşıyan küpeniz, içinde sizin sırrınızı taşıyor. Benzersiz patentli tasarım mekanizması ile kendi kokunuzu yanınızda taşımanız ve seçtiğiniz özel anlara imzanızı atmanız için. Düşünsenize istediğiniz zaman parfümünüzü küpenize dokunarak kullanıyorsunuz. Harika bir düşünce ve tasarım.

Her biri farklı bir karakteri yansıtan NIGHT COLLECTION ve SOUL COLLECTION serileri sizin seçiminizi bekliyor.

Najiba parfümlü küpe ve kolyeleri Azerbaycan Diasporası tarafından desteklenmektedir.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.