Tomris Uluslararası İş Kadınları Ödülleri Çırağan Sarayında Sahiplerini Buluyor

Türkiye ve Dünya’da ilki bu sene 8 Haziran 2021 tarihinde Çırağan Sarayında yapılacak ‘Tomris Uluslararası İş Kadınları Ödülü’ dünya’da başarılı iş kadınlarını bir araya getiriyor. Girişimcilikte kadın, bir yandan maddi ve manevi fayda sağlarken, öte yandan bağımsızlığı, mali kaynakları, kamu hizmeti, iş güvencesi, aile istihdamı ve azmi ile cinsiyet ayrımcılığına ilişkin yargıları kadın lehine çevirme fırsatı da bulmuştur. Bu amaçla, Uluslararası ortakların katılımıyla ülkemizde “Tomris Uluslararası İş Kadınları Ödülü” kurulmuştur, ulusal ve uluslararası alanda üstün başarı gösteren kadın girişimciler seçilecek yerel ve uluslararası medyanın katılımıyla ödüllendirilecek.

Azerbaycan tarafından Palid Group of Companies, Türkiye’den BHS Group iş birliğiyle beraber düzenlenecek olan geceye kadın istihdamına, kadın dayanışmasına önem veren başarılı iş kadınları ve birçok ünlü isimler katılacaktır.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.