TÜRKİYE AVRUPA İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Bu yıl ilk defa  düzenlenecek olan Türkiye Avrupa İş Dünyası Ödülleri ( Turkey European Business Awards) gecesi 24 Mayıs salı akşamı CVK Park Bosphorus İstanbul Hotel Jolly Joker sahnesinde görgemli bir geceyle Avrupayı Türkiye ile buluşturmaya hazırlanıyor.

 BHS GROUP Atakan TAŞUR ve Koray BOZAT’ın organize ettiği anlamlı gecede, sektöründe  Avrupa’nın en başarılı isimleri ödüllendirilecek. Almanya başta olmak üzere bir çok ülkeden katılımcıları bir arada buluşturacak gecede Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen Sanat, Siyaset, Spor ve Bürokrasi alanından bir çok isim yer alacaktır.

Gecenin temel amacı iş dünyasının önemli isimlerini birbirleriyle buluşturup ülkeler arası ticaret hacmini geliştirmek ve aynı zamanda nitelikli bir network ağı oluşturmaktır. Türkiye’de yerli ve milli üretici şirketleri ödüllendirerek Dünya’da Türk markasını önemli bir değer haline getirmektir.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.