TÜRKİYE AZERBAYCAN KARDEŞLİK ÖDÜLLERİ 5.KEZ SAHİPLERİNİ BULUYOR

5.Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi 23 kasım akşamı Karabağ Zafer kutlamasıyla sahiplerini bulacak.

Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü & BHS Group organizasyonluğunda gerçekleştirilen  bu anlamlı gecede Türkiye’nin ve Azerbaycan’ın en önemli iş insanları,siyaset  ve tanınmış simaları ödüle layik görülecek.

2 Devlet 1 Millet şuuru ile geleneksel olarak her sene düzenlenen Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde önceki ödül törenlerinde;  Koray AVCI,Kerem ALIŞIK, Zara, Ferhat GÖÇER, Ebru YAŞAR, Tolgahan SAYIŞMAN gibi ünlü isimler ödüle layik görüldü. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinin organizatörleri Atakan TAŞUR ve Koray BOZAT ;’’ Türk milleti için önem arz eden bu özel gecemizde hem Karabağ zaferinin kutlamasını yapacağız hem de kardeşliğimizin altını çizerek tüm Dünyaya bölünmez bütünlüğümüzü göstereceğiz.’’dedi

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.