ÜÇÜNCÜ FİLME 15 MİLYON BÜTÇE

İlk filmi zehirli tohumları memleketi Adıyaman’da çeken Metin Yücel, Eslem yapım logosu altında ikinci filmi Nisan’ın Azerbaycan’da çekimlerini de tamamladı. Yalçın Çoban ve Metin Yücel ortaklığıyla yapılan iki sinema filmi önümüzdeki günlerde vizyona girmeye hazırlanırken yeni projenin hazırlıkları başladı.

İki filmle sinema dünyasına hızlı giriş yapan Metin Yücel, üçüncü filmi için 15 milyon lira gibi büyük bir bütçe ayırdı. Çekim mekanı araştırmalarını tamamlayan Metin Yücel, aksiyon tarzındaki üçüncü filminin yönetmenliğini İbrahim Bülbül’e teslim etti. Başrol için sürpriz oyuncularla görüştüklerini ifade eden Metin Yücel, bu filmde oyuncudan senaryoya kadar izleyiciyi şaşırtacağız ifadesinde bulundu.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.