YAKINDA AZERBAYCAN’ A GELECEK OLAN “ÖTEKİ TARAF” FİLMİNİN GALASI YAPILDI

Aslı Enver  ve Meryem Uzerli nin rol aldığı,  yönetmenliğini ve senaristliğini Özcan Deniz’in üstlendiği  “Öteki Taraf” adlı filminin galası  Vadistanbul AVM’de gerçekleşti.

Yönetmen ve oyuncu Deniz : “Bu film bu sene Türk sinemasında kendini başka bir yere konumlandıran bir film. Bir şey iyi yapıldığı zaman gişe riski  taşımayaz, biz  seyircinin de seveceğini düşünüyoruz. Film 46 farklı ülkede izlenime sunulacak aynı zamanda Azerbaycan ve Avrupa da gala düşünüyoruz “.

Gerilim ve dram türündeki “Öteki Taraf”ın  galasına Tamer Levent, Ruhi Sari, Neslihan Yeldan,  Hakan Meriçler, Emre Kaya, Salih Bademci, Begüm Kütük gibi ünlü isimler akın etti.

Birbirinden iddialı kıyafetlerle galaya  gelen  Aslı Enver ile Meryem Uzerli’nin dekolteleri  gece de dikkat çekti.

Aslı Enver : ” Özcan ‘la “İstanbullu gelin ” dizisinden önce “Öteki Taraf” adlı film vasıtasıyla tanışmıştık, bu  film bir buçuk yıl önce çekilmeye başlamış,  çok heyecanlıyız “.

Meryem Uzerli : ” Bazı  sahneler birçok zorluk taşıyor,  hayatta  zaten kolay bir şey yok.  Filmde çok çok zorlandığım bir sahne  olmadı.”

Filmde ayrıca Ayten Uncuoğlu, Burçin Birben, Sena Çakır, oyuncuların da  rol aldığı ” Öteki Tataf” 8 aralık vizyona girecek.

 

 

 

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.