YAKINDA AZERBAYCAN ‘ A GELMEYİ PLANLIYORUM

Şimdiye kadar bir çok dizi, sinema, tiyatro  oyunlarında yer alan ünlü oyuncu Ege Aydan “Azturkworld” e  en son  oynadığı ” Dünyanın en güzel kokusu 2 ” filminde canlandırdığı  baba karakterindeki rolünden bahsetti.

Foto by R. Onur Duru

Ege Aydan : Bu film benim çok keyifli çalıştığım bir film, öyle bir karakter ki benim oynadığım, çok büyük sorumluluğu var, önemli bir rol. İlk başlarda bir az stres yaptım, birinci film çok başarılıydı çünkü ve ben yoktum orda. Sonra Edirne’ de harika bir yerde çekimlere başladık, tam da hayal ettiğim karaktere uygun bir kasabaydı.

Foto by R. Onur Duru

Hangi karakteri canlandırdınız?

Ege Aydan : Ben bir az mat, gülmeyi sevmeyen tipik bir kasabalı babayı oynadım. Onun an yaşadığı ilişki her şeyi değiştiriyor, adamın  belirli kırılma noktaları var, o kırılma noktaları çok önemliydi, o bakımdan çok esas sorumlu  bir karakter. Ben onları canlandırdım bütün çekimleri hayırlısıyla çektik, memnun kaldım çıkan performanstan ve çok mutluyum tabi.

Azerbaycan’ a daha önce hiç gitmeyen , 28 ekim 1958 Ankara doğumlu Ege Aydan,  sosyal medya hesaplarından çok iyi  mutlu edici yorumlar aldığını  söyleyerek, en kısa zamanda oraya gelip, Azerbaycan’ ı gezmeği planlıyorum dedi.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.