YAŞAR AYDINLIOĞLU’NU SEVİNDİREN ÖDÜL

Rol aldığı birçok sinema ve dizi film yanında sayısını hatırlamadığı kadar çok tiyatro oyunuyla seyircisiyle her daim buluşan Yaşar Aydınlıoğlu, aldığı en iyi oyuncu ödülüne sevindi. Tiyatro ile birçok ödül alan fakat dizi ve sinemada 25 yıllık oyunculuk hayatında ilk kez ödül aldığını dile getirdi. Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı isimli dizi filmde tv izleyicisiyle Papa VII. Clemens karakteriyle buluşan ve beğeni toplayan Yaşar Aydınlıoğlu, Legend Awards Of The Year adıyla Oksana Kuznetsova organizatörlüğünde düzenlenen  gecede oyunculuğun her dalında ödüllü olmanın onurunu yaşadı. Daha önce İngiltere, Ukrayna ve Azerbaycan’da düzenlenen ödül gecesi “Yılın Efsane Starları” adı altında ülkemizde üçüncü kez sahiplerini buldu.

Oyunculuğun her kategoride farklılık gösterdiğini ifade eden Yaşar Aydınlıoğlu “Tiyatroda aldığım ödüllerin yanında sinema ve tv oyunculuğumla da ödül almak beni mutlu etti. Tiyatroda sergilediğiniz performansı kamera önünde sunamazsınız, çok farklı özellikler gerektiren mecralar, işimin farklı dallarında ödüle layık görülmek manevi haz verdi” dedi.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.